Daytime Emmy Awards 2021: pełna lista zwycięzców

>

Regis Philbin i Alex Trebek odebrali pośmiertne nagrody podczas Daytime Emmy Awards w piątek wieczorem.

Współprowadząca The Talk Sheryl Underwood powróciła po raz piąty jako gospodarz Daytime Emmy Awards, która uhonorowała najlepsze programy emitowane między 2:00 a 18:00. — wraz z wybranymi programami cyfrowymi i konsorcjalnymi.

General Hospital zdobył nagrodę za wybitny serial dramatyczny, podczas gdy Kelly Clarkson wygrała za wybitny program rozrywkowy i najlepszy gospodarz programu rozrywkowego.





alex trebek larry king Przeczytaj także:
Nominacje do Emmy w ciągu dnia: Alex Trebek, Larry King pośmiertnie kiwa głową

Legendy telewizji dziennej Regis Philbin, Alex Trebek i Larry King odebrali pośmiertne hołdy podczas ceremonii primetime, która została wyemitowana w piątek wieczorem o 20:00. ET na CBS i Paramount+.

Serial fantasy Netflixa The Letter for the King wcześnie zdobył trzy nagrody techniczne.



Oto pełna lista nominowanych, z pogrubionymi zwycięzcami:

WYJĄTKOWA SERIA DRAMATYCZNA

Śmiały i piękny (CBS)
Dni naszego życia (NBC)
Szpital Ogólny (ABC)
Młodzi i niespokojni (CBS)



WYJĄTKOWA LIMITOWANA SERIA DRAMATYCZNA

Zatoka (telewizja popstar)
Beacon Hill (reelwomensnetwork.com)
Dom podzielony (UMC)
Studio City (Amazon Prime Video)

WYJĄTKOWY POKAZ GRY

Spór rodzinny (syndykat)
Niebezpieczeństwo! (Syndykowane)
Zawrzyjmy umowę (CBS)
Cena jest odpowiednia (CBS)
Koło fortuny (Syndykowane)

DOSKONAŁY PROGRAM PRAWNY/SĄDOWY

Złapany w Providence (syndykat)
Sąd Rozwodowy (Lis)
Sędzia Judy (syndykat)
Sąd Ojcowski Lauren Lake (Syndykat)
Sąd Ludowy (syndykat)

ZNAKOMITY PORANNY POKAZ

CBS Niedzielny Poranek (CBS)
Dzień dobry Ameryko (ABC)
Niedziela DZIŚ z Williem Geistem (NBC)
Dzisiejszy program (NBC)

ZNAKOMITY INFORMACYJNY TALK SHOW

Trzecia Godzina DZIŚ (NBC)
GMA3: Co musisz wiedzieć (ABC)
Red Table Talk (Facebook Watch)
Red Table Talk: The Estefans (Facebook Watch)
Sala Tamrona (Syndykowana)

WYJĄTKOWA ROZRYWKA TALK SHOW

Pokaz Drew Barrymore (Syndykowany)
Ellen DeGeneres Show (syndykowane)
The Kelly Clarkson Show (syndykat)
Żyj z Kelly i Ryanem (Syndicated)
Dzisiaj pokaz z Hodą i Jenną (NBC)

WYJĄTKOWY PROGRAM ROZRYWKOWY WIADOMOŚCI

Uzyskaj dostęp do Hollywood (Syndykowany)
Codzienny pop E! (E! Rozrywka)
Rozrywka dzisiejszej nocy (syndykowana)
Dodatkowe (systrybuowane)
Wersja wewnętrzna (syndykowana)

WYJĄTKOWE WYDARZENIE DZIENNE

94. doroczna parada Macy’s Thanksgiving Day (NBC)
Nagrody Filmowe Independent Spirit 2020 (IFC)
David Blaine Ascension (Oryginały YouTube)
Jeopardy!: Największy wszechczasów (syndykat)
Space Launch Live: Ameryka powraca w kosmos (Discovery and Science Channel)

WYJĄTKOWY SPECJALNY SPECJALNY DZIEŃ

Zadzwoń do matki (Comedy Central)
Twórcy zmian w edukacji dziewcząt z Michelle Obamą (YouTube Originals)
Jestem Patrickiem (CBN)
Projekt Manhattan – Elektroniczna wycieczka terenowa (wydanie cyfrowe)
Odzyskiwanie: Wzrost na Stojącej Skale (vimeo.com)
Red Table Talk: Przejęcie Red Table Will Smith: rozwiązywanie konfliktów (Facebook Watch)
Dziecko roku w konkursie TIME (Nickelodeon)

COVID Emmy Przeczytaj także:
Przepraszamy, Emmy Contenders – mniej aktorów dostanie nominacje w tym roku

ZNAKOMITY WYSTĘP AKTORKI GŁÓWNEJ W SERIALU DRAMATYCZNYM

Melissa Claire Egan, Młodzi i niespokojni (CBS)
Genie Francis, Szpital Ogólny (ABC)
Nancy Lee Grahn, Szpital Ogólny (ABC)
Finola Hughes, Szpital Ogólny (ABC)
Jacqueline MacInnes Wood, Śmiały i piękny (CBS)

ZNAKOMITY WYSTĘP GŁÓWNEGO AKTORA W SERIALU DRAMATYCZNYM

Maurice Benard, Szpital Ogólny (ABC)
Steve Burton, Szpital Ogólny (ABC)
Thorsten Kaye, Śmiali i piękni (CBS)
Wally Kurth, Dni naszego życia (NBC)
Dominic Zamprogna jako Dante Falconeri
Szpital Ogólny (ABC)

ZNAKOMITY WYSTĘP AKTORKI DRUGOPLANOWEJ W SERIALU DRAMATYCZNYM

Marla Adams, Młodzi i niespokojni (CBS)
Tamara Braun, Dni naszego życia (NBC
Carolyn Hennesy, Szpital Ogólny (ABC)
Briana Henry, Szpital Ogólny (ABC)
Courtney Hope, Śmiała i piękna (CBS)

ZNAKOMITY WYSTĘP AKTORA DRUGOPLANOWEGO W SERIALU DRAMATYCZNYM

Darin Brooks, Śmiały i piękny (CBS)
Max Gail, Szpital Ogólny (ABC)
Bryton James, Młodzi i niespokojni (CBS)
Jeff Kober, Szpital Ogólny (ABC)
James Patrick Stuart, Szpital Ogólny (ABC)

WYBITNY MŁODSZY WYKONAWCA W SERIALU DRAMATYCZNYM

Tahj Bellow, Szpital Ogólny (ABC)
Victoria Konefal, Dni naszego życia (NBC)
Alyvia Alyn Lind, Młodzi i niespokojni (CBS)
Katelyn MacMullen, Szpital Ogólny (ABC)
Sydney Mikayla, Szpital Ogólny (ABC)

WYBITNY GOŚCINNY GOŚCINNY W SERIALU DRAMATYCZNYM

Kim Delaney, Szpital Ogólny (ABC)
George DelHoyo, Dni naszego życia (NBC)
Briana Lane, Szpital Ogólny (ABC)
Cady McClain, Dni naszego życia (NBC)
Victoria Platt, Dni naszego życia (NBC)

WYJĄTKOWY GOSPODARZ KULINARNY

Valerie Bertinelli- Valerie's Home Cooking (Food Network)
Giada De Laurentiis- Giada w domu 2.0 (Food Network)
Edward Delling-Williams – gotowanie w paryskim bistro z Edwardem Delling-Williamsem (Przepis telewizyjny)
Ina Garten – Barefoot Contessa: Gotuj jak profesjonalista (Food Network)
Sophia Roe – Przestrzeń licznika (Vice TV)
Michael Symon – Symon’s Dinners Cooking Out (Food Network)

WYJĄTKOWY PROWADZĄCY GAME SHOW

marki do makijażu dla ciemnej skóry

Wayne Brady, Zawrzyjmy umowę (CBS)
Steve Harvey, Family Feud (SYNDICATED)
Alfonso Ribeiro, Catch 21 (Game Show Network)
Pat Sajak – Koło fortuny (SYNDICATED)
Alex Trebek, niebezpieczeństwo! (SYNDYKOWANE)

WYJĄTKOWY PROWADZĄCY INFORMACYJNY TALK SHOW

Gloria Estefan, Emily Estefan, Lili Estefan – Dyskusja przy Red Table: The Estefans (Facebook Watch)
Tamron Hall – Tamron Hall (SYNDYKOWANY)
Taraji P. Henson, Tracie Jade – spokój ducha z Taraji (zegarek na Facebooku)
Larry King – Larry King Now (Ora TV)
Rachael Ray – Rachael Ray (SYNDICATED)
Amy Robach, dr Jennifer Ashton, TJ Holmes – GMA3: Co musisz wiedzieć (ABC)
Jada Pinkett Smith, Willow Smith, Adrienne Banfield-Norris – Red Table Talk (Facebook Watch)

WYJĄTKOWA ROZRYWKA PROWADZĄCA TALK SHOW

Drew Barrymore – The Drew Barrymore Show (SYNDICATED)
Kelly Clarkson – The Kelly Clarkson Show (SYNDICATED)
Sean Evans – Hot Ones (First We Feast – Complex Networks)
Hoda Kotb, Jenna Bush Hager – Dzisiejszy program z Hodą i Jenną (NBC)
Kelly Ripa, Ryan Seacrest – na żywo z Kelly i Ryanem (SYNDICATED)

ZNAKOMITY ZESPÓŁ PISUJĄCY DO SERIALU DRAMATYCZNEGO

Śmiały i piękny (CBS)
Szpital Ogólny (ABC)
Młodzi i niespokojni (CBS)

WYBITNY ZESPÓŁ REŻYSERSKI DO SERIALU DRAMATYCZNEGO

Śmiały i piękny (CBS)
Dni naszego życia (NBC)
Szpital Ogólny (ABC)
Młodzi i niespokojni (CBS)

WYJĄTKOWA KIERUNEK MUZYCZNY I KOMPOZYCJA NA PROGRAM DZIENNY

Kreska i Lilia (Netflix)
Końcówki (Hulu)
Ghostwriter (Apple TV+)
Jestem Patrickiem (CBN)
List do króla (Netflix) ** ZWYCIĘZCA

WYJĄTKOWA ORYGINALNA PIOSENKA

Cabana Boy Troy The Kelly Clarkson Show (SYNDICATED)
Mam muzykę Julie and the Phantoms (Netflix)
Więcej niż przysięga Młodzi i niespokojni (CBS)
Druga strona Hollywood Julie and the Phantoms (Netflix)
Niepowiedziana Emily Julie and the Phantoms (Netflix) **ZWYCIĘZCA

DOSKONAŁY KIERUNEK OŚWIETLENIA W DRAMACIE LUB DZIENNYM PROGRAMIE FIKCJI

Śmiały i piękny (CBS)
Końcówki (Hulu)
Ghostwriter (Apple TV+)
Studio City (Amazon Prime Video) ** ZWYCIĘZCA
Drobiazgi (Netflix)
Młodzi i niespokojni (CBS)

DOSKONAŁY KIERUNEK OŚWIETLENIA

Ellen DeGeneres Show (SYNDICATED)
The Kelly Clarkson Show (SYNDICATED)
Odd Squad (PBS) ** ZWYCIĘZCA
Ulica Sezamkowa (HBO)
Rozmowa (CBS)

ZNAKOMITY ZESPÓŁ TECHNICZNY DO DRAMATU LUB DZIENNEGO PROGRAMU FIKCJI

Śmiały i piękny (CBS)
Dni naszego życia (NBC)
Szpital Ogólny (ABC) ** ZWYCIĘZCA
Młodzi i niespokojni (CBS)

ZNAKOMITY ZESPÓŁ TECHNICZNY

Ashley Garcia: Zakochany geniusz (Netflix)
CBS dziś rano (CBS)
Ulica Sezamkowa (HBO) ** ZWYCIĘZCA
Space Launch Live: Ameryka powraca w kosmos (Discovery and Science Channel)
Rozmowa (CBS)
Koło fortuny (SYNDICATED)

ZNAKOMITA EDYCJA WIELOKROTNYCH KAMER W DRAMACIE LUB DZIENNYM PROGRAMIE FIKCYJNYM

Ashley Garcia: Zakochany geniusz (Netflix)
Spojrzenie (Facebook Watch, YouTube)
Julia i upiory (Netflix) ** ZWYCIĘZCA

DOSKONAŁE MIESZANIE I EDYCJA DŹWIĘKU DO DRAMATU LUB DZIENNEGO PROGRAMU FIKCJI

Końcówki (Hulu)
Ghostwriter (Apple TV+)
List do króla (Netflix) ** ZWYCIĘZCA
Drobiazgi (Netflix)

DOSKONAŁE MIESZANIE DŹWIĘKU NA ŻYWO I BEZPOŚREDNIO NA TAŚMĘ

Spór rodzinny (SYNDICATED)
The Kelly Clarkson Show (SYNDICATED) ** ZWYCIĘZCA
Zawrzyjmy umowę (CBS)
Tamron Hall (SYNDYKOWANY)
Widok (ABC)

ZNAKOMITY CASTING DO DRAMATU LUB DZIENNEGO PROGRAMU FIKCJI

Kreska i Lilia (Netflix)
Dni naszego życia (NBC)
Szpital Ogólny (ABC) ** ZWYCIĘZCA
Julia i upiory (Netflix)
Drobiazgi (Netflix)

WYJĄTKOWA KIERUNEK ARTYSTYCZNY/DEKORACJA SCENISTYCZNA/SCENICZNY PROJEKT DO DRAMATU LUB DZIENNEGO PROGRAMU FIKCJI

Kreska i Lilia (Netflix)
Końcówki (Hulu) ** ZWYCIĘZCA
Ghostwriter (Apple TV+)
List do króla (Netflix)
Drobiazgi (Netflix)
#MYCIE (Wideo Amazon Prime)

WYJĄTKOWE KIERUNKI SZTUKI/DEKORACJE SCENISTYCZNE/SCENICZNY DESIGN

Craftopia (HBO Max)
The Kelly Clarkson Show (SYNDICATED)
Nowe legendy małpy (Netflix)
Odd Squad (PBS) ** ZWYCIĘZCA
Dziwne, ale prawdziwe (National Geographic Kids)

ZNAKOMITY PROJEKT KOSTIUMÓW/STYLIZACJA DO DRAMATU LUB DZIENNEGO PROGRAMU FIKCJI

Alexa i Katie (Netflix)
Kreska i Lilia (Netflix)
Dni naszego życia (NBC)
Julia i upiory (Netflix) **ZWYCIĘZCA
Drobiazgi (Netflix)

ZNAKOMITY PROJEKT KOSTIUMU/STYLIZACJA

Klub opiekunek (Netflix) ** ZWYCIĘZCA
Uzdrawiające moce gościa (Netflix)
Pomocnicy (Apple TV+)
Odd Squad (PBS)

ZNAKOMITA FRYZJA DO DRAMA LUB DZIENNEGO PROGRAMU FIKCJI

Kreska i Lilia (Netflix)=
Ghostwriter (Apple TV+)
Julia i upiory (Netflix)
List do króla (Netflix) ** ZWYCIĘZCA
Drobiazgi (Netflix)

WYJĄTKOWA STYLIZACJA

Wielki fib (Disney+)
Prawdziwy (SYNDICATED) ** ZWYCIĘZCA
Red Table Talk (Facebook Watch)
Rozmowa (CBS)
Wendy Williams Show (SYNDICATED)

NIEZWYKŁY MAKIJAŻ DO DRAMATU LUB DZIENNEGO PROGRAMU FIKCJI

Dash & Lily (Netflix) ** ZWYCIĘZCA
Julia i upiory (Netflix)
List do króla (Netflix)
Drobiazgi (Netflix)
Młodzi i niespokojni (CBS)

WYJĄTKOWY MAKIJAŻ

Wszystko to (Nickelodeon)
Prawdziwy (SYNDYKOWANY) ** ZWYCIĘZCA
Red Table Talk (Facebook Watch)
Rozmowa (CBS)
Wendy Williams Show (SYNDICATED)

WYJĄTKOWE OGŁOSZENIE PROMOCYJNE W CIĄGU DNIA

Astronauci / Start astronautów (Nickelodeon)
The Drew Barrymore Show / Drew Barrymore Show (SYNDICATED)
Dzień dobry Ameryko / Słońce (ABC)
Jurassic World Camp Kreda / Kampania startowa (Netflix) ** ZWYCIĘZCA
Dziecko Roku / Dziecko Roku (Nickelodeon)
Nagrody Kids’ Choice Awards / 2020 Kids’ Choice Awards (Nickelodeon)

Uwagi