VH1 odnawia „Żony koszykówki: LA” na sezon 5

>

Żony koszykówki: LA zostało odnowione na piąty sezon, ogłoszono w środę VH1.

Żony koszykówki: W czwartym sezonie Los Angeles Draya Michele, Malaysia Pargo, Brandi Maxiell i Jackie Christie wracają na boisko gotowe do dramatu.

A Queen Bee i producent wykonawczy, Shaunie O’Neal, dołączyli w tym sezonie do ekipy LA, aby spróbować utrzymać pokój. Jackie przyprowadził przyjaciela i dziewczynę koszykówki, Mehgan James. Do kliki dołączyła także żona gracza Eddy'ego Curry'ego i przyjaciela Malezji, Patrice'a Curry'ego, a także przyjaciółka Drayi, projektantka mody i była dziewczyna Tyreke Evens, Angel Brinks.





Przeczytaj także:

Pomiędzy nowymi osobowościami, poważnymi wyzwaniami życiowymi i starymi urazami, nawet Shaunie szybko zdała sobie sprawę, że panie z LA to bardzo wymagająca grupa. Kiedy jej dawna koleżanka ze Wschodniego Wybrzeża, Tami Roman, dołączyła do obsady, podział obsady Żony koszykówki: Miami/LA został zamurowany.



Basketball Wives: LA jest produkowana przez Shed Media. Producentami wykonawczymi Shed Media są Pam Healey, Lisa Shannon, Sean Rankine, Mark Seliga i Amanda Scott. Shaunie O’Neal jest producentem wykonawczym. Producentami wykonawczymi VH1 są Susan Levison, Jill Holmes, Fernando Mills i Paula Aranda.

Przeczytaj także:

Finał czwartego sezonu Żony koszykówki: LA 4 października o 21:00/8. Specjalny zjazd odbędzie się 11 października o 21:00/8 C.



Jesienna zapowiedź telewizyjna: 126 nowych i powracających dat premier programów

  • NCIS Los Angeles

    NCIS: Los Angeles (CBS) poniedziałek, 21 września o 22:00

    CBS
  • Zamek (ABC) poniedziałek, 21 września o 22:00

    ABC
  • Blindspot (NBC) poniedziałek, 21 września o 22:00

    NBC
  • Scream Queens (Fox) wtorek, 22 września o 20:00

    Lis
  • NCIS (CBS) wtorek, 22 września o 20:00

    CBS
  • The Muppets (ABC) wtorek, 22 września o 20:00

    ABC
  • Fresh off the Boat (ABC) wtorek, 22 września o 20:30

    ABC
  • NCIS: Nowy Orlean (CBS) wtorek, 22 września o 21:00

    CBS
  • Limitless (CBS) wtorek, 22 września o 22:00

    CBS
  • Survivor (CBS) Środa, 23 września o 20:00

    CBS
  • Rosewood (Lis) Środa, 23 września o 20:00

    Lis
  • Tajemnice Laury (NBC) Środa, 23 września o godz.

    NBC
  • The Middle (ABC) Środa, 23 września o 20:00

    ABC
  • The Goldbergs (ABC) Środa, 23 września o 20:30

    ABC
  • Empire (Fox) Środa, 23 września o 21:00

    Lis
  • Prawo i porządek: specjalna jednostka ofiar – sezon 16

    Prawo i porządek: SVU (NBC) Środa, 23 września o 21:00

    NBC
  • Modern Family (ABC) Środa, 23 września o 21:00

    ABC
  • black-ish (ABC) Środa, 23 września o 21:30

    ABC
  • Nashville (ABC) Środa, 23 września o 22:00

    ABC
  • Jack Coleman w

    Heroes Reborn (NBC) Czwartek, 24 września o 20:00

    prezenty dla panny młodej od druhen
    NBC
  • Grey’s Anatomy (ABC) Czwartek, 24 września o godzinie 20:00

    ABC
  • Skandal (ABC) Czwartek, 24 września o 21:00

    ABC
  • The Player (NBC) Czwartek, 24 września o 22:00

    NBC
  • Jak uciec z morderstwem (ABC) Czwartek, 24 września o 22:00

    ABC
  • Ostatni stojący mężczyzna

    Last Man Standing (ABC) Piątek, 25 września o 20:00

    ABC
  • The Amazing Race (CBS) Piątek, 25 września o 20:00

    CBS
  • Hawaii Five-0 (CBS) Piątek, 25 września o 21:00

    jak skutecznie sprzedawać ubrania na ebayu
    CBS
  • Shark Tank (ABC) Piątek, 25 września o 21:00

  • Błękitnokrwiści

    Blue Bloods (CBS) piątek, 25 września o 22:00

    CBS
  • Pion

    Bob’s Burgers (Fox) Niedziela, 27 września o 19:30

    Lis
  • Lista memów z okazji 30-lecia Simpsonów

    The Simpsons (Lis) Niedziela, 27 września o 20:00

    Lis
  • Pewnego razu (ABC) Niedziela, 27 września o 20:00

    ABC
  • CSI: Finał śledztwa w miejscu zbrodni (CBS) Niedziela, 27 września o godz.

    CBS
  • Brooklyn Dziewięć-Dziewięć

    Brooklyn Nine-Nine (Fox) Niedziela, 27 września o 20:30

    Lis
  • Family Guy (Fox) Niedziela, 27 września o 21:00

    Lis
  • Krew i olej (ABC) Niedziela, 27 września o 21:00

    ABC
  • Ostatni człowiek na ziemi (Lis) Niedziela, 27 września o 21:30

    Lis
  • Quantico (ABC) Niedziela, 27 września o 22:00

    ABC
  • Codzienny program z Trevorem Noah (Comedy Central) poniedziałek, 28 września o 23:00

    Centrum Komedii
  • Agenci Marvela S.H.I.E.L.D. (ABC) wtorek, 29 września o 20:00

    ABC
  • Dziadek (Fox) wtorek, 29 września o 20:00

    Lis
  • The Grinder (Fox) wtorek, 29 września o 20:30

    Lis
  • Beyond the Tank (ABC) wtorek, 29 września o 22:00

    ABC
  • Criminal Minds (CBS) Środa, 30 września o 21:00

    CBS
  • Code Black (CBS) Środa, 30 września o 22:00

    CBS
  • Chicago PD (NBC) Środa, 30 września o 22:00

    NBC
  • Bones (Lis) Czwartek, 1 października o 20:00

    Lis
  • Czarna lista (NBC) Czwartek, 1 października o 21:00

    NBC
  • Sleepy Hollow (Fox) Czwartek, 1 października o 21:00

    Lis
  • Benders (IFC) Czwartek, 1 października o 22:00

    IFC
  • Dr. Rozpoznać

    Dr Ken (ABC) Piątek, 2 października o 20:30

    ABC
  • Scarlett Johansson prowadzi Saturday Night Live (NBC)

    Saturday Night Live (NBC) Sobota, 3 października o 23:30

    NBC
  • Pani Sekretarz (CBS) Niedziela, 4 października o godz.

    CBS
  • The Leftovers (HBO) Niedziela, 4 października o 21:00

    HBO
  • Homeland (Showtime) Niedziela, 4 października o 21:00

    jak zrobić starbucks latte w domu?
    Czas na przedstawienie
  • Julianna Margulies i Christine Baranski w otwierającym szóstym sezonie The Good Wife

    The Good Wife (CBS) Niedziela, 4 października o 21:00

    CBS
  • CSI: Cyber ​​(CBS) Niedziela, 4 października o 22:00

    CBS
  • The Affair (Showtime) Niedziela, 4 października o 22:00

    Czas na przedstawienie
  • przyznaj Gustinowi flash

    The Flash (CW) wtorek, 6 października o 20:00

    CW
  • iZombie (CW) wtorek, 6 października o 21:00

    CW
  • Finding Carter (MTV) wtorek, 6 października o 22:00

    MTV
  • „Casual” (Hulu) środa, 7 października

    Hulu
  • Arrow (CW) Środa, 7 października o 20:00

    CW
  • Nadprzyrodzony

    Supernatural (CW) Środa, 7 października o 21:00

    CW
  • American Horror Story Freak Show, Finn Wittrock

    American Horror Story: Hotel (FX) Środa, 7 października o 22:00

    FX
  • Pamiętniki wampirów (CW) Czwartek, 8 października o 20:00

    CW
  • The Originals (CW) Czwartek, 8 października o 21:00

    CW
  • Haven (Syfy) Czwartek, 8 października o 22:00

    Syfy
  • Nathaniel Chadwick/truTV

    Funny or Die’s Billy on the Street (truTV) Czwartek, 8 października o 22:30

    TruTV
  • Red Oaks (Amazon) piątek, 9 października

    Amazonka
  • Reign (CW) Piątek, 9 października o 20:00

    CW
  • Nie można datować

    Undateable (NBC) Piątek, 9 października o 20:00

    NBC
  • The Last Kingdom (BBC America) Sobota, 10 października o 22:00

    BBC Ameryka
  • The Walking Dead (AMC) Niedziela, 11 października o 21:00

    AMC
  • The Talking Dead (AMC) Niedziela, 11 października o 22:30

    AMC
  • Pilot szalona była dziewczyna

    Crazy Ex-Girlfrind (CW) poniedziałek, 12 października o 20:00

    CW
  • Kadr z postaciami z serialu CW

    Jane the Virgin (CW) poniedziałek, 12 października o 21:00

    CW
  • Fargo (FX) poniedziałek, 12 października o 22:00

    FX
  • John Benjamin Hickey Manhattan

    Manhattan (WGN) wtorek, 13 października o 21:00

    WGN
  • Pożar w Chicago

    Chicago Fire (NBC) wtorek, 13 października o 22:00

    NBC
  • Nick Jonas w filmie Kingdom z Jonathanem Tuckerem i Frankiem Grillo

    Kingdom (DirecTV) Środa, 14 października o 21:00

    DirecTV
  • Nathan for You (Comedy Central) Czwartek, 15 października o 22:00

    Centrum Komedii
  • Knick

    The Knick (Cinemax) piątek, 16 października

    buty do noszenia latem
    Cinemax
  • Truth Be Told (NBC) Piątek, 16 października o 20:30

    NBC
  • Zadowolenie

    Satysfakcja (USA) Piątek, 16 października o 22:00

    ZASTOSOWANIA
  • proszę polub mnie

    Please Like Me (Pivot) Piątek, 16 października o 22:00

    Sworzeń
  • RocketJump: The Show (Hulu) środa, 21 października

    Obrazy Getty
  • Hemlock Grove (Netflix) piątek, 23 października

    Netflix
  • Demony Da Vinci (Starz) Sobota, 24 października o 20:00

    Starz
  • Supergirl (CBS) poniedziałek, 26 października o 20:30

    CBS
  • Obsada

    Wicked City (ABC) wtorek, 27 października o 22:00

    ABC
  • nbc-grimm-premiera-david-giuntol

    Grimm (NBC) piątek, 30 października o 22:00

    NBC
  • Ash vs. Evil Dead (Starz) Sobota, 31 października o 21:00

    Starz
  • Major Crimes (TNT) poniedziałek, 2 listopada o 21:00

    TNT
  • Sean Bean o Legendach

    Legends (TNT) poniedziałek, 2 listopada o 22:00

    TNT
  • Angel From Hell (CBS) Czwartek, 5 listopada o 21:30

    CBS
  • Mama (CBS) Czwartek, 5 listopada o 21:00

    CBS
  • podstawowy

    Elementary (CBS) Czwartek, 5 listopada o 22:00

    CBS
  • tca-aziz-ansari

    Master of None (Netflix) piątek, 6 listopada

    Obrazy Getty
  • MasterChef Junior (Fox) Piątek, 6 listopada o 20:00

    Lis
  • Flesh and Bone (Starz) Niedziela, 8 listopada

    Starz
  • Chicago Med (NBC) wtorek, 10 listopada o 22:00

    NBC
  • Donku! (USA) Wtorek, 10 listopada o 22:30

    ZASTOSOWANIA
  • AMC

    Into the Badlands (AMC) Niedziela, 15 listopada o 22:00

    AMC
  • Amazonka

    Człowiek w Wysokim Zamku (Amazon) piątek, 20 listopada

    Amazonka
Poprzedni slajd Następny slajd 1 z 128

Niezbędny przewodnik TheWrap po wszystkich oczekiwanych powrotach i nowicjuszach sezonu telewizyjnego 2015

Zobacz w galerii

Uwagi